فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی و جراحی های اندوسکوپی زیبایی

عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبائی​

آبدومینوپلاستی

جراحی شکم (آبدومینوپلاستی) روشی است برای صاف کردن شکم با برداشتن پوست و چربی اضافی، سفت کردن عضلات دیواره شکم و جلوگیری از کمردرد ناشی از دیسک کمر. در کسانی که چربی و پوست اضافی در جدار شکم  بدلایل مختلف مثل حاملگی های مکرر دارند این عمل موجب فرم دادن به شکم و پیشگیری از عوارض بعدی مثل کمر درد می شود.

 

 

.این جراحی به طور معمول به دو صورت انجام می گردد

جراحی پلاستیک کوچک (Mini abdominoplasty)

جراحی پلاستیک کامل (Full abdominoplasty)

رینوپلاستی

صورت در معرض دید ترین قسمت بدن ماست و بینی در مرکز آن واقع شده و برجسته است لذا اشکالات ساختمانی بینی برای تمام افراد بوضوح قابل رویت است.

جراحی زیبایی و پلاستيك بينی، افزون بر ايجاد تناسب درخود بينی، ارتباط خوشايندتری را بين بينی وديگر اجزای صورت برقرار مي كند. به همين دليل نبايد بينی را به عنوان عضوي مجزا و مجرد درنظر گرفت. رابطه تنگاتنگ بينی با پيشانی، چشم، لب وچانه به گونه ای است كه هرنوع نقص دراجزای صورت مي تواند براين ارتباط ظريف تأثير گذارد. به عنوان مثال چانه كوچك ،موجب برآمده تر به نظر رسيدن بيني مي شود. بی توجهی نسبت به تناسب بينی با اجزای صورت موجب عدم دسترسی به نتيجه رضايت بخش خواهد شد.

لیپوماتیک

این تکنینک تلفیقی از دو تکنیک Tumescent و Power Assisted می‌باشد. بدین ترتیب که ابتدا در موضع تحت عمل، محلولی شامل سرم فیزیولوژیک ۹/۰%، لیدوکائین ، آدرنالین و بی‌کربنات سدیم تزریق می‌شود. محلول Tumescent که توسط کانول اینفیلتراسیون به طور یکنواخت و اتوماتیک توسط دستگاه درون بافت چربی پخش می‌شود، سبب ایجاد تورم و بی‌حسی موضعی می‌گردد. سپس از طریق ایجاد چند منفذ کوچک متناسب با قطر کانول، کانول که به هندیس پنوماتیک متصل است از جهات مختلف وارد موضع تحت عمل می‌شود. توسط یک میکروموتور پنوماتیک، کانول در جهات مختلف جلو عقب، عمود برهم (X,Y) و گردشی سه بعدی (Nutation) به ارتعاش درآمده و سبب تولید امواجی با فرکانس زیر ۲۰ هرتز در مایع موجود در بافت چربی می‌شود. این امواج سبب لیز لوبول‌های چربی و تبدیل آنها به ذرات چربی دانه ارزنی شده که همزمان تخلیه نیز می‌گردند.

Call Now Button
IraqIran