به سایت رسمی دکتر علی ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی خوش آمدید.

ساعات کار : روزهای شنبه تا چهارشنبه - ساعت 16 الی 20
  تماس : 88622443 --88622416-09335768035

پروتز باسن

در افرادی  که باسن صاف یا کوچکی دارند ویا از غیر قرینه بودن باسن ناراحت هستند  دو روش درمانی وجود دارد:
1- تزریق چربی در باسن که در آن حجم نسبتا زیادی از چربی در ناحیه باسن بیمار تزریق می‌شود و فرم زیبا و برجسته‌ای به باسن می‌دهد. ماندگاری این روش به دلیل اینکه وزن بدن هنگام نشستن روی باسن است طولانی نبوده و بین ۵۰ تا ۷۰ درصد چربی تزریق شده طی مدت یک تا دو سال جذب می‌شود.

2- استفاده از پروتز باسن برای افزایش زیبائی و برجسته‌سازی باسن است. پروتز باسن از جنس سیلیکون سازگاربا بدن بوده و با برش کوچکی به طول پنج سانتی‌متر در چین بین دو باسن، در خط وسط به روش زیرفاشیایی یا لابلای عضلات کار گذاشته می‌شود. محل برش به مرور محو می شود .

انتخاب مناسب بیمار در نتیجه عمل اهمیت بسیار دارد. با توجه به این که مراقبت‌های پس از عمل، علی‌الخصوص در هفته اول پس از عمل بسیار مهم است، بیمار باید انگیزه کافی برای انجام عمل جراحی داشته باشد و رعایت دقیق موارد ذکر شده توسط پزشک به بیمار، الزامی است. تکنیک عمل برای جراح مجرب بسیار آسان است، اما به دلیل اینکه عوارض عمل مانند عفونت پروتز و جابجایی پروتز در صورتی‌که بیمار مراقبت‌های دقیق پس از عمل را رعایت نکند  احتمال رخ دادن دارند .

لیفت باسن

عمل جراحی لیفت باسن به دو صورت قابل انجام است:
در روش اول؛ بیمار به دلیل بزرگی و شل بودن باسن از افتادگی باسن و افتادگی چین زیر باسن رنج می‌برد که درمان آن لیفت باسن است.

در روش دوم؛ اصلاح افتادگی باسن جزئی از عمل جراحی اصلاح افتادگی قسمت پائینی بدن در جلو و پشت است که به آن جراحی کمربند یا belt lipectomy اطلاق می‌شود. این روش اغلب در بیماران با افتادگی دور تا دور پائین‌تنه و در موارد کاهش شدید وزن  بدنبال اعمال جراحی کوچک کردن معده  لازم است وبرش جراحی مانند کمربندی دور بدن را در بر گرفته و علاوه بر اصلاح افتادگی باسن، عمل جراحی شکم نیز انجام می‌شود.

بازگشت

Call Now Button