به سایت رسمی دکتر علی ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خوش آمدید.

ساعات کار : روزهای شنبه تا چهارشنبه - ساعت 16 الی 20
  تماس : 88622443 - 88622416-09335768035

بزرگ کردن سینه (Breast Augmentation)

 اين عمل نتايج زير را براي شما به همراه دارد :

– میزان پری و برجستگی سینه را افزایش دهد.

– تناسب ظاهر شما را بهبود بخشد.

– تصویر ذهنی و اعتماد به نفس شما را بهتر کند.

این عمل که ماموپلاستی افزاینده نیز نامیده می شود، مشتمل بر استفاده از ایمپلنت به منظور تامین نظر شما برای ایجاد سینه های پرتر، یا برقرار کردن مجدد حجم سینه پس از کاهش وزن یا بارداری است. بعلاوه می توان از ایمپلنت برای بازسازی سینه پس از ماستکتومی یا آسیب استفاده نمود.

مراحل جراحی
ابتدا بررسی های لازم توسط جراح انجام شده و فتو گرافی در خواست می شود. شایعترین نقاط برش چین زیر سینه، زیربغل، و اطراف هاله ی سینه ( ناحیه رنگی اطراف نوک سینه ) هستند. حجم مورد نظر با کارگذاری ایمپلنت های از پیش آماده یا ایمپلنت هائی که حین جراحی پر می شوند، در زیر عضله ی دیواره ی سینه یا مستقیما پشت بافت پستان تامین می شود. اگرچه این عمل غالبا بصورت سرپائی و تحت بی حسی موضعی همراه با تسکین انجام می پذیرد، ولیکن ممکن است بی هوشی عمومی نیز توصیه شود.

نتایج شما بلافاصله مشهود است :

تورم طی 2 تا 4 هفته برطرف شده و خطوط برش بمرور محو  می شوند. بمدت 3-4 هفته بستن سوتین طبی لازم است. از پروتزهای مورد تایید FDA که عارضه ای ندارند استفاده میشود. این پروتزها انواع مختلف دارند.

لازم است بدانید که ایمپلنت های سینه بصورت مادام العمر طراحی نشده اند شما باید سالانه توسط جراح پلاستیک خود معاینه شوید. ایمپلت ها ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

بازگشت

Call Now Button
IraqIran